Výtvarná soutěž NAKRESLI INTERNET

INTERNEXT 2000 vyhlašuje výtvarnou tematickou soutěž pro žáky 1. stupně všech základních škol ve Vsetíně a Zlíně.

Téma: Jak si představuji internet nebo jak internet pomáhá lidem

Co můžeš vyhrát (sady cen jsou dvě - zvlášť pro Vsetín a zvlášť pro Zlín):

  • 1. cena: Mini notebook Packard-Bell Dot SE-245CZ
  • 2. cena: Tablet Wooky 2.0
  • 3. cena: Tablet Wooky 2.0
  • 4. cena: MP3 přehrávač Emgeton CULT X9 Fitness 4GB
  • 5. cena: MP3 přehrávač Emgeton CULT X9 Fitness 4GB
  • 6. - 10. cena: Velká sada pastelek (Vsetín)
  • 6. - 15. cena: Volný lístek do Golden Apple Cinema (Zlín)



Ceny

Gratulujeme všem výhercům!


Ceny pro vítěze jsou připraveny k vyzvednutí v kancelářích INTERNEXT 2000 v pátek 29. června 2012 mezi 13:00 a 16:00. Vítězové si mohou ceny převzít pouze s rodičem/rodiči nebo zákonným zástupcem, který se prokáže občanským průkazem. V případě, že se nemůžete v daném termínu pro výhru dostavit, kontaktujte nás na info@inext.cz.


Kanceláře INTERNEXT 2000:
Vsetín: Palackého 166
Zlín: Broučkova 372 (budova SZŠ)


Výherci - Vsetín

Jméno Hlasů Třída Škola
1. Kristýna Rochowanská 738 2.A Vsetín - ZŠ Ohrada
2. Tomáš Fojtík 429 4.A Vsetín - ZŠ Sychrov
3. Markéta Chytilová 402 5.A Vsetín - ZŠ Rokytnice
4. Linda Pechalová 389 4.B Vsetín - ZŠ Trávníky
5. Alžběta Kotrlová 383 3.B Vsetín - ZŠ Ohrada
6. Adéla Kubicová 359 2.A Vsetín - ZŠ Sychrov
7. Marie Škrobáková 299 5.B Vsetín - ZŠ Trávníky
8. Ellen Vitásková 202 4.B Vsetín - ZŠ Trávníky
9. Darina Evjáková 196 2.A Vsetín - ZŠ Luh
10. Radim Grebík 169 5.A Vsetín - ZŠ Sychrov

Výherci - Zlín

Jméno Hlasů Třída Škola
1. Terezie Janotová 795 5.B Zlín - ZŠ Komenského I
2. Zuzana Gabrhelíková 615 4.A Zlín - ZŠ Komenského II
3. Šimon Potůček 546 5.A Zlín - ZŠ Komenského I
4. Adéla Perničková 264 3.C Zlín - ZŠ Okružní
5. Katka Staňková 259 4.A Zlín - ZŠ Komenského II
6. Lukáš Horka a Jan Šášek 155 3.B Zlín - ZŠ Komenského I
7. Klára Michálková 154 3.B Zlín - ZŠ Komenského II
8. Johana Polášková 150 5.B Zlín - ZŠ Komenského I
9. Sára Martincová 143 2.A Zlín - ZŠ Komenského II
10. Luisa Prokopová 140 3.B Zlín - ZŠ Komenského II
11. Štěpán Potůček 127 5.A Zlín - ZŠ Komenského I
12. Karolína Dyjáková 107 1.A Zlín - ZŠ Dřevnická
13. Denisa Dosoudilová 91 4.B Zlín - ZŠ Okružní
14. Lucie Zupková 85 5.B Zlín - ZŠ Dřevnická
15. Václav Chovanec 77 3. třída Zlín - ZŠ Církevní
INTERNEXT 2000 s.r.o.
Návod na podpis výkresu